| Narcis_Narcis_1990_jdBT a întrebat:

As dori niste masini pana in 1000-1500€ frumoase si rapide
Dau funda
Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| RB26DETT a răspuns:

Volvo v40 1996-2000, 2.0 136 cp, consum 8-8.5 mediu, asa-u al meu, foarte multumit de masina, merge ca nou la 450 000 km, de fugit fuge tare, de aratat arata foarte bine! Depinde acum de cum a fost intretinuta masina ca daca proprietarul actual este un taran ce se duce cu masina pe camp in fiecare zi si nu o ingrijeste decat inainte de anul nou atunci e normal sa arate mai naspa... in special alea la 1000 de euro sau mai putin sunt mai neingrijite... poti obta pentru un volvo 850 daca nimeresti unul cu 2.0 turbo 210 cp 5 cilindri in linie, consumul sta undeva la 10-11%winking in banii aia nu-ti iei altceva mai bun!

7 răspunsuri:
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Gasesti o masina de spalat frumoasa si rapida in banii astia.

| MariusF23 a răspuns:

Folsvaganeeeee

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru MariusF23):

Vezi ca nu stii?
Haudi ie mai frumos, si mai da' cursewinking

| WarriorCat a răspuns:

Http://www.publi24.ro/......cond-hand/

Sunt mai multe masini, mai mari sau mai mici decat bugetul tau.

| Florian20405 a răspuns:

Intre 1000-1500 E si frumoasa si rapida gasesti, dar la un an mai vechi.Cred ca un logan sau de ce nu clio, megane gasesti sigur laughing, bine mai glumesc si eu, cu ce am spus mai sus.
Ceva ok ar fi un"ursache" sau un golf3 vr6, dar in Romania nu prea ne permitem sa intretinem asa ceva, plus de asta in pretul asta un golf3 vr6 daca stau sa ma gandesc, una buna, nu gasesti, deci baga-te pe E30.

| GabrielStn a răspuns:

Depinde cat de frumoase si cat de rapide. Masina gasesti la pretul asta, dar fabricate cu ceva timp inainte de anul 2000. Un exemplu poate fi Seria 3 de la BMW, unde poti gasi 2 generatii.

| Narcis_Narcis_1990_jdBT explică:

La 1500-2000€ gasesc un mitsubishi galant 2.0 si frumos si rapid si ieftin