| Ceno a întrebat:

As dori sa mai stiu consumul pentru un Mercedes - Benz CLS 300 din 2007 91.000 km, cilindree : 3000 cm? Ce inseamna ca intretinere? Multumesc anticipat happy

2 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Pai cam 15-17 in oras si 10-11 afara la cel benzina, pe gaz sau altceva nu se pune problema la un CLS! Intretinerea cu tot cu casco in jur de 4000 de euro pe an, fara casco in jur de 1000 de euro pe an!

| madalinacr a răspuns:

Intretinerea unei masini se refera la asigurari,la schimb de ulei, bucsaraie, tot ce contine masina aceea si simti ca suna ceva la ea automat sa o duci la service sa ti'o faca ca altfel se vor strika si mai multe piese la elhappy! baftahappy