| anonim_4396 a întrebat:

As dori un camion mare de transportat bere, dar sa nu fie tir. Ce camion ar trebui sa-mi iau?

6 răspunsuri:
| emoboy a răspuns:

Ar merge un Mercedes Benz 1831 L; Iveco Daily; Iveco EuroStar cursor.

| florinel_8849 a răspuns:

Ceva cam in genul celor de la european drinks pina in 7. 5to pentru faptul ca se pune accent pe interzicerea camioanelor peste 7. 5to in toate orasele

| Rrrretarded a răspuns:

Un mercedes actros

| uzzi92 a răspuns:

Am vazut multe camioane de bere Iveco. cred ca erau Iveco EuroCargo... ceva de genu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

TIR nu este nici marca de masina nici marime de masina! Curios ca aveti nevoie de un camion si nu stiti ce inseamna TIR! Si un matiz poate avea insemnele TIR, asa ca...
Deci spuneti ce tip de masina vreti, de ce tonaj...

| iustin68 a răspuns:

7 t