| Jeremy1 a întrebat:

Stiti "retete" care ne scapa de ameteala de dupa bere? Ca as dori si eu cateva...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bea zeama de varza acralaughingeu am auzit a ajuta.Si algozonelaughing

7 răspunsuri:
| sasha a răspuns:

Ce cauta intrebarae asta la categoria "dragoste si sex"? dar in fine, nu stiu la ce te referi. daca te referi la ameteala de dupa doua beri baute acum 5 minute nu stiu. insa daca te referi la ameteala de a doua zi dupa ce ce ai baut bere, bea borsh, cred happy nu stiu nu consum bere. bafta frate si nu te mai strica cu bere bea ceva mai tare vedewinking

| marla a răspuns:

Da! bea 50 gr si sa vezi cum din ameteala vei trece la durere de cap big grin big grin

| superwoman a răspuns:

Cel mai bun tratament. Nu mai bea laughing

| frumusyk08 a răspuns:

Zeama de varza. dus rece

| myke a răspuns:

Zeama de varzawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Razi cu pofta! roaga un prieten sa spuna un banc bunwinking

| andrei_2405 a răspuns:

Eu unul nu beau dar am auzit de la prieteni ca zeama de lamaie te mai trezeste un pic. Nu stiu daca are efect dar incearca