| Paul260 a întrebat:

Asa vrea sa imi cumpar xenon de 35w da nu stiu de cat 4300k sau 6000k care da o lumina mai buna pe ploaie si ceata?

4 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Intreaba la un magazin de piese auto, sa iti dea un raspuns un vanzator de profil cred ca e cel mai indicat, si plus e si gratis.

| Enache_Radu_1999 a răspuns:

Eu te-as sfătui dacă nu ai mai avut xenon sa o lași balta deoarece ar trebui sa îți cumperi și faruri cu lupa deoarece fasciculul de lumina se va împrăștia în toate direcțiile și asa vei avea performante slabe și ii vei deranja și pe ceilalți participanți la trafic.

| Enache_Radu_1999 a răspuns:

Eu te-as sfătui dacă nu ai mai avut xenon sa o lași balta deoarece ar trebui sa îți cumperi și faruri cu lupa deoarece fasciculul de lumina se va împrăștia în toate direcțiile și asa vei avea performante slabe și ii vei deranja și pe ceilalți participanți la trafic.

| sen a răspuns:

Chiar daca cele de 4300 sunt mai slabe acestea strapung mai bine ceata si ploaia deoarece cele de 6ooo sunt prea puternice pentru vizibilitate scazuta. funda