| MaStErShOt a întrebat:

Audi A4 model 2008-prezent. Pareri? as dori sa achizitionez aceasta masina in urmatorul timp.

2 răspunsuri:
| Braunion a răspuns:

Cu banii de pe un A4 sh mai bine iti iei o masina noua. In asta o sa te plictisesti cati bani o sa incepi sa bagi.
Ca parere, ce sa zic... depinde cum o nimeresti. Poti nimeri un jaf rupt de un pusti cordit in toate gropile, lovit si reparat de 1000 de ori si cu motoru terminat sau poti sai ai noroc si sa iei o masina intretinuta. De regula masinile intretinute si care n-au probleme nu prea se vand (decat in cazuri exceptionale) Tu ai da o masina buna si de care ai avut grija daca merge impecabil?

| bigmaster a răspuns:

Da e destul de bun dar mai gandeste-te putin si analizeaz-o.