| sergiuajutatimavarog97 a întrebat:

Automobilul ford este cel mai slab automobil la piese? din toate marcile germane.

Răspuns Câştigător
| Roxs a răspuns:

Nu Ford a fost cumparat de Germania! si acum este fabricat de catre ea.Da este slab la piese

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E masina buna numai ca depinde cum o intretine proprietarul.

| darrio2007 a răspuns:

Ford este marca americana.Nu germana.

suntserios
| suntserios a răspuns:

In primul rand e american fordul si nu german si in al doilea rand fordul e o masina destul de buna si clar sta mai bine decat opel ul spre exemplu la piese.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ieftin si bun nu se poate.

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

Ford e masina americana, nu nemteasca. Intr-adevar unele modele se fac sau se faceau in Germania.

| Yamaha123 a răspuns:

Mercedes, Porche, BMW, Audi, Volkswagen (sunt marcile care au avut mereu capital nemtesc). Asta este si orindea brandurilor.
Dar, de exemplu, Skoda si Seat au fost cumparate de grupul Volkswagen. Lamborghini este detinut de Audi, care la randul lor sunt detinuti de Volkswagen.