| fearlessss a întrebat:

Daca bei bere si apoi suc isi mai poate da cineva seama ca ai baut si bere?(sau orice alt alcool).

Răspuns Câştigător
| eXtreme21 a răspuns:

Da, alcoolul are un efect mai indelungat decat sucul. As putea sa-ti mai spus ca dupa ce ai baut bere ai putea sa mesteci cateva gume spirtoase, mirosul de bere va fi acoperit. Dar ai grija sa nu bei prea mult, totusi alcoolul nu duce la ceva bun.
Sper ca am putut sa te ajut.

| fearlessss explică (pentru eXtreme21):

Stiu de gume, dar cred ca o sa se prinda de ce am mancat guma la un concert plin de drogati etc..Nu vreau sa beau mult.o doza ..am mai baut asa...stiu ca nu face bine, dar una la nu stiu cat nu are ce sa imi faca, chiar daca sunt destul de mica.Nu am de gand sa ma imbat sau asaa ..doamne sfinte.Mersi de raspuns

| eXtreme21 a răspuns (pentru fearlessss):

Pai daca o sa bei la un concert si doar o doza, nu ai de ce sa iti faci griji, pana ajungi acasa o sa treaca mirosul, mai ales daca stai in aer liber.winking

| fearlessss explică (pentru eXtreme21):

Nu e in aer liber.E in club.si acolo o sa miroasa oricum a alcool si fum.

| suntserios a răspuns (pentru fearlessss):

Alcoolul nu il acoperi cu absolut nimic, nici cu guma, nici cu ceapa nici cu usturoi

9 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Pai nu prea, daca bei suc sa acoperi mirosul de bere nu isi va da seama, doar ai grija sa nu te ia ameteala de la o bere, atunci sigur isi va da seama laughing

| fearlessss explică (pentru MarianWLF):

Mersi.Nu ma ia de la o bere, stiu sigur..am mai baut prin vara si asa.laughing Iar mai mult de una nu am de gand sa beau.

| MarianWLF a răspuns (pentru fearlessss):

Asa asa, nu te lua dupa toti prostii laughing

| OnuOnulică a răspuns:

Da, își mai poate da seama!

| unpustiobisnuit a răspuns:

Sucul nu acopera mirosul de bere. Insa poti incerca cu votka pentru ca nu mirosi dupa