| lentzig a întrebat:

Ce parere aveti despre scoala de soferi VioVas-Iasi? Aveti ceva referinte despre instructorul Lucian Istrate? Stiti pe ce masina e el? Multumesc

1 răspuns:
| Mădălllinna a răspuns:

happy Buna. Tocmai am terminat scoala de soferi, VioVas happy E o scoala super, cu o provabilitate foarte mare. Eu am facut cu Instr. Gabriel, se spunea ca este cel mai bun, mi-a fost recomandat de dl. Viorel (patronul) si alti cunoscuti. Ai ce invata si are foarte multa rabdare. De intr. Lucian am auzit ca este si el un bun instructor, bineinteles, cu rabdare, precaut si ai de unde invata. Nu ai sa regreti.