| dorin15yo a întrebat:

Ba fraților sunt curios dacă poți limita un motor de A2 cum ar fi un honda hornet de 600 cmc la un a1 de 125cmc?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Se limiteaza putere nu dimensiunea motorul. Cum sa faci din 600cmc 125? Bagi nistr hartie in cilindri?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti urios? Furios? Frumos,? Sau fricos?

| Sekim a răspuns:

Tu de putut sa limitezi puterea motorului poti dar nu vei avea voie sa conduci motorul ala pentru A1 niciodata. In primul rand jantele sunt mari si motorul e mare si greu. Ai 600cm3 pe el. Pentru A1 iti trebuie motor de 125.

| NonZarek a răspuns:

Nu prea poți, și gândește te și greutatea lui, pentru 16 ani, e extrem de greusi A2 nu e pana în 450 cmc? 600 e de A deja