| potatodespotatonr12345 a întrebat:

Honda hornet este buna pentru un incepator?
Ma refer sa nu fie ff agresiva sa poti invata dar in acealasi timp sa sa ierte as dori un hornet de 600cm3?
Intrebare doar pentru motociclisti!

4 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Pentru incepatori este buna o cilindree mica; incepe cu ceva 125 cmc, apoi 250. Doar dupa 34 ani treci la ceva mai mare. Bafta deasa si mult succes!

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

@ doar dupa 3-4 ani de experienta

| potatodespotatonr12345 explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Ce dupa 3 4 ani de experienta

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru potatodespotatonr12345):

Dupa ce ai experienta suficienta poti trece la motoare de capacitate mai mare