| thewolf1222 a întrebat:

Bmw x5 3.0 Diesel sau Audi q7 3.0 diesel? Acelasi an 2007-2008. Ce părere aveti?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Bmw are ceva ce imi place. tractiune spate unicul lucru bun facut de germani... x5 e misto pe exterior si parbrizul din fata spatele agresiv ii sta bine dar interiorul nu ma incanta. Unu zicea pe aici ca bmw are directia dura fata de alte masini sper sa vada intrebarea sa zica opinia lui... audi q7 e urat nu merita. Daca era un A5 din 2013 2015 coupe da aia fiind cea mai reusita masina care a facut-o audi in rest rable

| xerxes1 a răspuns (pentru mgtow):

Soferule esti paralel.Ambele modele au 4x4 permanent, Doar ca una se numeste xdrive iar cealalta quattro.
Si ca sa raspund si la intrebare mergi linistit pe quattro de la Audi.

https://www.youtube.com/watch?v=bczXtq_xgkE

| mgtow a răspuns (pentru xerxes1):

Dar bmw la toate masinile are tractiune spate jeepanul e altceva... de aia ziceam. Oricum q7 e naspa

| thewolf1222 explică (pentru xerxes1):

Tu cu siguranta ai o masina ce nu suna manelele in el. un golf ceva

| thewolf1222 explică (pentru mgtow):

Mentionez ca locuiesc în Germania. e o mica mare diferenta

| xerxes1 a răspuns (pentru thewolf1222):

Manele in niciun caz.

| mgtow a răspuns (pentru thewolf1222):

Atunci cumpara audi A5 coupe din 2015 pe benzina un 1.6 sau 1.8 tfsi merge mai bine ca un 4x4 si agati femei

| thewolf1222 explică (pentru mgtow):

L-am avut in proba cel de 2l dar este foarte mic pentru mine... si am mers pe Audi a6 3.0 v6 2014. multumesc de sfaturi

10 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

As merge pe BMW.

| thewolf1222 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Mai astept păreri. e greu de decis

| xerxes1 a răspuns:

Cea in care se aud manelele mai bine cu geamurile lasate.