| Editzelu a întrebat:

Bun TPU! As vrea si eu sa-mi cumpar o masina mai de fite care sa coste pana in 50 000 euro la mana a doua, dar care sa consume cat mai putin!
Vreau cateva sfaturi!

Răspuns Câştigător
| farryx a răspuns:

Frate-miu...iti recomand toata gama audi S/ RS. Consumul este mai mult decat ok cu puterea si distractia oferita de acele "jucarii"

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da care e baiul bo$$? dai 50k coco si ramai fara banuti de benzina?

Ai sa fii din ala cu seria 7 care pune motorina de 30 lei sa ajunga pana acasa?

| Knu a răspuns (pentru suntserios):

Hats down to you, sir.

| johnnny123 a răspuns (pentru suntserios):

Domnul este autorul unui lung șir de întrebări care trădează un spirit luminat, printre care "Peștii și insectele trag vânturi?", "Ce a fost mai întâi, Adam și Eva sau dinozaurii?", "Dați-mi idei cum să strâng rapid 217000 euro să-mi iau Lamborghini" sau (favorita mea) "Mi-am tuns din greșeală sprâncenele de tot, cât timp o să dureze până îmi cresc la loc"

Deci probabil mai durează în jur de 1387 de ani până când va strânge 50 000 de euro.

| Editzelu explică (pentru johnnny123):

M-ai prins Johnnny123!winking

| xerxes1 a răspuns:

Un Tico din 96.Se incadreaza in 500.00 Euro.