| anonim_4396 a întrebat:

Buna, sunt fata si as avea nevoie de niste sfaturi. Ce masina as putea sa-mi cumpar pentru incepatori, pana in 1500 euro? Sa nu consume mult.Ma gandeam la un mercedes

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca alegi motor 1.4 e buna la buzunar si bani. Orice in afara de dacie & opel sa fie.

| RobertMoon a răspuns:

Un Ford Focus sau Ford Fiesta ar fi perfect pentru o incepatoare ca tine tinand cont si de buget.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mercedes la 1500 euro?
buna gluma.

| Sn4k3 a răspuns:

Mercedes la 1500?

| Felys a răspuns:

Poate un Tico la pretul asta

| andreia67 a răspuns (pentru Felys):

Tico il iei sub 1500 de lei nu de euro.

| ChristianKalman a răspuns:

Bună! În bugetul pe care îl ai la dispoziție se încadrează o mașină nu tocmai nouă/puternică, ci doar una care să te ducă din punctul A în punctul B. Întră pe Autovit sau pe OLX și ai acolo la dispoziție filtre care să te ajute să găsești mașina potrivită pentru tine.
https://www.autovit.ro/anunt/mercedes-benz-a-170-ID7GsvC0.html#02b1fdbde0 uite un Mercedes care e un pic peste bugetul tău și are deja 16 ani. Baftă!

| AlexBucatica a răspuns:

Https://www.olx.ro/......bm0Jo.html
Cel mai urat mercedes, dar depinde de preferinte. Mai de graba cumperi un Opel Corsa/Ford Fiesta

| Roxanaaa567 a răspuns:

Buna! Si eu sunt fata si sunt incepatoare si am un audi a6 cu motor de 2500 si sunt foarte multumita de el. Acum depinde si de tine cat de sigura esti la volan. Si de preferintele tale. Mercedes e masina buna, dar consuma mult, bineinteles depinde si de model