| bobitzu22 a întrebat:

Buna am nevoie urgenta de ajutor, acum doua saptamani mi-am cumparat un kymco grand dink 250 an 2004 20948 km scuterul trage bine cand l-am luat atuncea i-a fost facut schimbul de ulei si era full acum am verificat si nu am mai avut deloc ulei sunt disperat nu stiu ce sa mai fac mie teama sa nu fie gata motorul scuterul trage bine nu scoate fum deloc va rog frumos ajutati-ma

8 răspunsuri:
| ManeaAlex a răspuns:

Ba Cu dracu sa nu scoata fum daca tu nai Ulei in bae esti nebun laughing). Segmenteazal si apoi sa cezi ca nu mai dispare uleiulwinking

| bobitzu22 explică (pentru ManeaAlex):

Frate acum doua saptamani l-am luat si era facut schimbul de ulei tuncea azi am scoj joja si m-am uitat nu mai era nimica pe ia era uscata de dracu sa fac cu el

| ManeaAlex a răspuns (pentru bobitzu22):

Ba motoru merge bine? Adica mai are vlaga in el?

| bobitzu22 explică (pentru ManeaAlex):

Motorul trage de rupe in 5 secunde i la 100/h

| ManeaAlex a răspuns (pentru bobitzu22):

Ba inseamna ca mai are ulei in bae da putin ...Bagai ulei si fai nivelu inapoi

| bobitzu22 explică (pentru ManeaAlex):

Astaam si facut acuma am sa uramresc ca celalalt ulei o disparut in 300 de km efectuati

| bobitzu22 explică (pentru ManeaAlex):

Asta am si facut acuma am sa uramresc ca celalalt ulei o disparut in 300 de km efectuati

| ManeaAlex a răspuns (pentru bobitzu22):

Uita.te sa nu curga p undeva. si daca nu scoate fum sigur nu o sa mai dispara laughing