| anonim_4396 a întrebat:

Cat consuma un kymco grand dink 250cc si daca din 2006 a aparut modelul pe injectie?

9 răspunsuri:
| Jicarean_Calin_1960 a răspuns:

Tu ce ai daca dai cautare pe google?

| adrianbabau a răspuns (pentru Jicarean_Calin_1960):

Am adresat intrebarea pentru cineva care cunoaste subiectul, daca nu stii nu te mai baga...

| Jicarean_Calin_1960 a răspuns (pentru adrianbabau):

Ma straduiesc sa invat baubau! Anonimule ce nu-ti convine?

| adrianbabau a răspuns:

Rog un raspuns despre cine cunoaste acest domeniu

| adrianbabau a răspuns:

Doresc un raspuns de la cineva care cunoaste subiectul, multumesc!

| adrianbabau a răspuns:

Acest site este facut pentru a pune intrebari, replici de genul cauta pe google le invatam la gradinita cand am invatat ce este internetul, nu in pragul pensionarii, domnule viitor pensionar

| Jicarean_Calin_1960 a răspuns (pentru adrianbabau):

Tot la nivelul ala esti, la nivel de gradinita! Incearca sa progresezi, anonimule!

| adrianbabau a răspuns (pentru Jicarean_Calin_1960):

Mosule as prefera sa nu mai imi raspunzi la intrebari, ca nu te prea pricepi asa ca ar fi super daca ne-am ignora reciproc, eu nu pierd nimic, poate tu o sa suferi de nebagare in seama

| adrianbabau a răspuns:

Bine pensionarule, iti recomand o partida de sah cu batraneii in parc daca te mai tin balamalele, eventual chiar o vizita la psiholog sa vezi daca nu ti-ai pierdut memoria ca pe vremea ta existau mobre nu astfel de scutere asa ca daca suferi de nebagare in seama ti-am dat raspunsul! Cauta pe google psihologlaughing)))