| Abramovici1224 a întrebat:

Am o intrebare; Eu luni merg la Mercedes la reprezentanta si vreau sa cumpar o masina noua, am inteles ca trebuie sa merg la banca sa fac depunere in contul lor si dupa merg sa imi faca actele. Ce acte trebuie sa primesc? Nu am avut masina niciodata si este prima oara si nu vreau sa iau pe nimeni cu mine. Mi-a spus dealerul ca pot sa circul cu numere negre ce le au ei pe masina numai sa mer la RCA sa pun masina in evidenta pe numele meu. Deci ce acte trebuie sa primesc, contractul de vanzare cumparare si mai ce? Multumesc

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Platesti direct cu cardul bancar, ei se ocupa sa iti dea actele necesare, pedegeaba intrebi aici. Vehicles99.ro poti cauta o asigurare cu el, poate iesi cu pret bun