| anonim_4396 a întrebat:

Bună, am și eu o problemă legată de școala de șoferi. Am 19 ani și dau pentru prima dată de permis, părinții mei nu au nici unul permis iar tot greul "cade" pe mine în care mi-am luat acest angajament. Am luat sala de la poliție cu 26, legislația o știu, problema este la traseu. Orașul îl dau peste 2 săptămâni și eu nu le am așa bine cu condusul, fac și ore suplimentare și parcă tot nu mă descurc, sunt conștientă că orașul nu îl voi lua din prima, poate din a doua sau a treia încercare. Voi ce părere aveți? Eu îmi doresc să am permis, dar ce sa fac daca nu reușesc să iau orașul? Mulțumesc frumos.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca nul iei ramai calator cu abonament la RAT de care apartii

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mai dai odata si inca odata si inca odata.
nu esti nici prima nici ultima persoana care pica traseul

| TheGentleman a răspuns:

Perseverezi, altceva nu ai ce face. Baftă

| GabrielaJust4Fun a răspuns (pentru TheGentleman):

Am sa încerc, mulțumesc pentru încurajare.