| Ilinca_Marian_1996 a întrebat:

Buna, am și eu orașul vineri pe 9 in Pitești, care ati mai dat, cum mai sunt examinatorii? Care sunt cei mai exigenti și ce sfaturi imi dați care sa ma ajute cu aceștia, multumesc.

Răspuns Câştigător
| ReZiSTorr a răspuns:

Nu am dat Orasul in Pitesti.L-am dat in Cluj.Am picat de 2 ori la rand, am vrut sa nu mai dau a 3-a oara.Intamplator am mers la ghiseu acolo si culmea, am asteptat 3 zile sa fiu programat la oras in ciuda faptului ca primele 2 ture am asteptat 1 luna jumate-2. Examinatorii urmaresc sa fi cat mai atent in trafic sa intorci capul sa vezi ce se intampla.Cel mai important lucru este sa te misti in trafic de exemplu cand e o intersectie aglomerata sa nu te pierzi ca atunci nu vei mai putea continua.Am patit asta prima tura.A da, inca un sfat. Asculta de politist caci sunt care testeaza daca esti atent la ce spun ei ca atunci cand esti cu cineva in masina singur, sa poti sa fi atent si la drum si la pasageri, gen daca politistu spune a 3-a iesire din sens tu acolo sa mergi, altfel te va costa 6 puncte de fiecare data si sunt puncte adunate pe dejeab.Asa am picat a doua oara. Nu am fost atent pe a zis politistu sa merg.Bafta si astept vineri sa vad ce ai facut la examen!

| Ilinca_Marian_1996 explică (pentru ReZiSTorr):

Salut, L-am luat cu 15 puncte, am dat cu dl Pisica Mihai, foarte cuminte examinatori, multumesc pentru BAFTA, toate cele bune.

1 răspuns: