| vampirghimbir a întrebat:

Buna!
Am un golf 3 pe benzina motor 1.6 nu stiu ce are pentru ca umezeste bujiile are un consum foarte mare de la un timp si nu are putere si scoate fum negru si merge cat este motorul rece intrerupt, Uneori se opreste si o pornesc greu apoi! puteti sa ma ajutati? ce are sau ce pot sa-i fac... am fost la trei servusuri si i-am schimbat carboratorul cu totul si tot asa P.S. eu banuiesc ca o fi sonda lambda...CE PAREREAVETI?

va rog ajutattima dau FUNDA! :*:*:*:*:* multumesc frumos wave wave :*

4 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Poate fi garnitura de chiulasa, cel mai bine la mecanic, dar daca vrei sa scapi de ea nu-i face nimic

| Toxic a răspuns:

Posibil sa fie si sonda. Ai mai facut si tu la saraca masina schimb de filtre (aer ulei...)?

| vampirghimbir explică (pentru Toxic):

Toxic da am facut schimb de ulei ( filtre aer si ulei )

| vampirghimbir explică:

Toxic da am facut schimb de ulei ( filtre aer si ulei )