| Alina_Iuliana_Bratianu_1980 a întrebat:

Buna am un passat 1, 9 tdi131k din 2002 adus din Anglia si vreau sa i schimb volanul de pe dreapta pe stanga si tot ce tine de schimbare. Unde as putea gasi in Cluj si ce pret

5 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

In caz ca vei gasi locul te vei razgandi.

| Jicarean_Calin_1960 a răspuns:

CarConversion Cluj, efectueaza modificarea comenzilor pentru autoturismele import Anglia, Irlanda, in cele mai bune conditii tehnice si de calitate, asigurandu-va necesarul de piese si garantie 12 luni pentru manopera efectuata.

Detalii si programari la tel: 0728-735.144 si 0755-249.847 sau E-mail: carconversion@yahoo.com.

| pulx a răspuns:

Nu prea cred ca merge sa faci aceasta schimbare, dar daca da incearca pe la un service auto.