| Green007 a întrebat:

am un scuter piaggio zip http://timisoara.olx.ro/vand-piaggio-zip-urgent-iid-4934 5540 ceva de genu. dar consuma mult prea mult.adica cu 2 litri de benizna merg vreo 8 km :| consuma exagerat dfe mult ce sa fac? astept raspuns

2 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Cum sa-ti consume mai 2l/8km.ce,e SUV? cred ca ai rezervorul spart. rolling on the floorrolling on the floor

| Green007 explică (pentru a1doru):

Pai ce rost ar mai avea sa pun intrebarea daca as minti thinking si daca tin maxim si daca las usor tot atat consumastraight face