| Anndreass a întrebat:

as dori si eu sa-mi iau un scuter am 14 ani si am nevoie de un scuter in vara asta daca s-ar putea sa-mi trimiteti un link cu scutere sub 500 EURO... ca ai mei imi da numai 500 de EURO sa-mi iau. vreau un scuter mai maricel putin si sa nu fie umblat cu el cazut sau mai stiu eu dau funda+votbig grin (scuze categoria) Astept cat mai multe raspunsuri:*:*:*:*

1 răspuns:
| ThinkSTR8 a răspuns:

Http://www.okazii.ro/scutere-mopede-aprilia/aprilia-sr-50-a113919029
Salut! Este al bunicului meu, functioneazaimpecabil, a mers cu el numai pe asfalt, ultimul pret 1800 lei.