| Anonim23042014 a întrebat:

Ați auzit de mașină Dodge Caliber? Dacă da o recomandați? As dori sa achiziționez o mașină de genul îmi place cum arata... As vrea sa răspundă doar cei care au avut tangente cu mașina...

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nimeni nu stie de ea, desi nu imi place cum arata, importul din USA costa intre 6000 - 8000 euro. Ideal e o masina cu motor de 2L dar nu ii convine europei sa aduci de la americani pentru ca pierde vanzari de masini scumpe

| relian a răspuns:

E buna daca e buna laughing de avut prea putini prin RO, nici eu nu cunosc persoane sa aiba SUV asta, desi locuiesc in state.Ce stiu de dodge asa ca amsini bune ei fac alea ce le au politia Charger alea is bune, dar pana la urma toate is bune daca sunt intretinute si conduse normal.
Nu ai spus din ce an este ce-ti place tie.

| Anonim23042014 explică (pentru relian):

2008 2009 este modelul.