| harim112 a întrebat:

Salu,cine stie cat de bun e masina dodge caliber? Adica aspectul arata ok dar am inteles ca nu are stabilitate foarte mare si se aude ori ce zgomot din ea facut pe strada...si piesele am inteles ca trebuie sa le comanzi din America daca se strica ceva... vorbesc de varianta 2.0 TDI

3 răspunsuri:
| V1P3RUL a răspuns:

Nu există TDI la Dodge... TDI este doar la mașinile din grupul VW. Aici nu merita mașina, dacă se strica ceva piesele sunt foarte scumpe si greu de găsit. Si sunt mașini care arată mult mai bine ca un Dodge Caliber.

| harim112 explică (pentru V1P3RUL):

Am vrut sa zic ca e pe motorina nu benzina

| V1P3RUL a răspuns (pentru harim112):

Stiu ce inseamna TDI, doar ziceam ca e din grupul VW. Oricum nu recomand masina.