| AestheticPerf a întrebat:

Este ok daca mi-as lua un Dodge Caliber ca masina la 18 ani? Imi place foarte mult plus ca am inteles ca are un sistem audio foarte bun, dar vrea sa imi spuneti si voi. FUNDA!
P.S.: Si daca vreti sa imi dati alte exemple caut ceva cu motor pana on 1999cm3 si cu pretul pana in 6000 de euro, multumesc.

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Cu masinile este ca si cu femeile sau cu barbatii. Sunt multe, de multe feluri si in stare diferita.
Ceea care place la tine, nu-i place altuia si vice versa, dar fiecare se "vinde".

Masinile Dodge sunt rezistente, daca e in stare buna, atunci este bun pentru incepatori (si nu numai).