| Ajutor7654 a întrebat:

Bună, azi mi-am rupt aripa de spate la trotineta electrica! Cu ce aș putea sa o lipesc înapoi? Am încercat cu superglue și nu merge! Va rog

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Se comanda piesa originala din fabrica sau aftermarket apoi o instalezi sau un tip care le are cu motoretele

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu merge cu lipici. Cineva care se pricepe sa puna o bucata de tabla pe desubt si sa o nituiasca. Eu asi merge la un tinichigiu sa-mi faca una din tabla si sa o vopsesc.