| soricelu123chit a întrebat:

.am o intrebare, as vrea sa imi pun unghii false dar lipiciul pe care il au nu este bun si am incercat si cu lac si tot nu merge. Imi puteti spune cu ce as putea sa le lipesc fara sa imi distruga unghia si sa se dea usor jos dupa 5 zile. A incercat cineva sa dea cu oja si dupa sa puna picatura pe unghia falsa si sa o lipeasca, si daca ati experimentat sau nu stiti cum sa le dau jos si ce lipiciuri in afara de "Picatura" sau "SuperGlue"!

3 răspunsuri:
| Rebbecca1383 a răspuns:

Cu lipciul de unghii din Jumbo

| Cristina5057 a răspuns:

Orice lipici sau tips pus pe unghie o va deteriora
Eu imi pun tipsuri si folosesc un lipici special pentru ele, îl găsești la magazinele chinezești

| soricelu123chit explică (pentru Cristina5057):

Iti distrug rau unghiile si imi mai poti spune dupa cat timp incep sa ti se deslipeasca