| Nuta_Marius_1998 a întrebat:

Bună TPU. Dacă voi merge cu trotineta electrică la școală, unde o pun? Am voie cu ea să o pun prin curtea școlii?

Răspuns Câştigător
| NoOne18 a răspuns:

Recomand sa nu faci treaba asta, deoarece risti sa ti se fure sau sa o strice altii, daca aveti dulapuri mari in fiecare clasa sau vestiare, atunci da.
P.S. mersul pe jos face piciorul frumos.

| NoOne18 a răspuns (pentru NoOne18):

Eu nu am trotineta, nu stiu cum functioneaza, dar daca se pliaza si nu e prea mare, bag-o sub banca, langa picioare.Asa isi puneau colegii mei castile de motocicleta sub picioare.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

NIcaieri, fiind scoala nu-i prevazuta cu asa ceva si probabil vei ramane fara ea, dupa prima pauza.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Stai cuminte.

| Lukasssz a răspuns:

Nu trebuie sa mergi cu ea, ca ti-o fura tiganii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trotineta electrica e grea chiar daca se pliază e greu de depozitat de un copil mai ales și e periculaosa
Mersul pe jos e sanatos