| metalhead999 a întrebat:

Bună, TPU! Tocmai mi-am cumpărat o pereche de cornițe de ren (spiritul Crăciunului) și le-am rupt. Efectiv, s-a rupt plasticul ăla. Am încercat să le lipesc cu picătura, dar nu a funcționat. Cu ce altceva aș putea încerca? Thankiees! happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te sfatuiesc sa le lipesti cu super glue, tinand mult mai mult apasat pe acea zona. Ar trebui sa mearga mai mult ca sigur. Pe langa asta, sa fii sigura ca tine, ai putea sa pui 2 fundite. Una pe o cornita, si una pe cealalta, fix in locul unde sunt rupte. Astfel, va tine si mai mult, si va arata in acelasi timp foarte dragut!

O zi placuta!

7 răspunsuri:
| Doctorfishadi a răspuns:

Pai ai putea sa incerci cu super glue!

| metalhead999 explică (pentru Doctorfishadi):

Super glue... Picătura... E cam același lucru.

| LoveIsForEverYoung a răspuns:

Cu Super Glue, scoci sau daca nu cumpara altele! Funda?
Apropo, am si eu, le ador! Craciun fericit!

| Munnich_Madalina_1996 a răspuns:

Eu folosesc la fel ca tine, picatura, daca nu merge cu asta altceva mai bun nu stiu.
P.S. si eu mi-am luat cornite re ren, le iubesc :-)

| crissucris a răspuns:

Ai putea sa cumperi altele! :*

| metalhead999 explică (pentru crissucris):

Dar nu vreau altele... Le vreau pe astea că abia azi le-am primit... sad

| crissucris a răspuns (pentru metalhead999):

Aha.:*