| talentul a întrebat:

Buna cam care este pretul la ora actuala la un vw Passat 1.9 tdi 68 000 km, 4 motion stare exceptionala,, full option?

8 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @talentul! Un preţ bun ar fi 11000-13500 euro, dar având în vedere faptul că toată lumea este afectată de criza economică, nu ştiu ce şanse sunt ca o astfel de maşină să se vândă la adevărata sa valoare.
Mari succese şi spor în toate!

| talentul explică (pentru IMPERIA):

Multumesc pentru raspuns

| drhotzu a răspuns:

Pretul la care o gasesti pe net... incearca pe autovit.ro nu pe tpu.ro!

| RomulusMilea a răspuns:

Ce an de fabricaţie are maşina? Mulţumesc.

| talentul explică (pentru RomulusMilea):

2005 am circulat numa intre Timisoara-Germania stare exceptionala

| RomulusMilea a răspuns (pentru talentul):

Salut,

OK, preţul estimat de Imperia ar putea fi uşor cam mare, dar nu se ştie niciodată.

O mică sugestie: starea excepţională nu este cea pe care o declară vânzătorul, ci este cea pe care o confirmă cu un raport clar un meşter de la reprezentanţa VolksWagen, după ce (în prezenţa potenţialului cumpărător) ridică pe macara maşina şi o inspectează de la A la Z şi îi face şi un test de verificare pe stand, tot de la A la Z. În urma acestui test, rezultă un raport de vreo 8 pagini în care apare un rezultat la fiecare criteriu de verificare.

Apoi, starea excepţională se mai verifică cu istoria autoturismului, obţinută tot de la VolksWagen din baza de date, să se vadă toate reviziile, schimburile făcute la timp, şi multe, multe altele.

Spor la vânzare!

| Bebitza99 a răspuns:

5000 de euro e criza frate

| talentul explică (pentru Bebitza99):

Poate iei vreun pasat din 2002 cu 300 000 km la banii aialaughing