| anonim_4396 a întrebat:

Ce masini recomandați second hand? As vrea sa fie automată si sa aiba navigație. Bugetul e până în 10 000 euro. As dori ceva fiabil, cu care sa imi fac treaba.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Eu recomand: Volvo si Toyota care sunt recunoscute ca fiind fiabile, trainice si greu de stricat.

Am pus filtre si iata ce am gasit pentru tine:

https://www.olx.ro/......navigatie/

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Abia nimeresti una manuala buna la banii aia. La un strain din alta tara particular dar prea veche gasesti. Orice in afara de opel

| mgtow a răspuns:

Cauta pe autoscout24.ro sau mobile.de

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Eu am luat Toyota Aygo, NOUA, cu 11000 de euro.
Bine, e cu cutie manuala, ca nu le suport pe alea automate, dar e super-fiabila. Consuma 4l/100 km in oras si 3 si un pic pe autostrada. O folosesc in fiecare zi si fac plinul o data la doua luni.
N-o fi ea cea mai frumoasa din parcare dar, la cat e de fiabila, chiar nu mai conteaza.

| suntserios a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Geniale raspunsurile astea si al tau si al aluia de mai jos.

Omul intreaba
-sh
-automata
-10.000

Tu
-noua
-manuala
-11.000

suntserios
| suntserios a răspuns:

Posibil sa gasesti o Octavia decenta in banii aia

| TheGentleman a răspuns:

Smart. E electrică și nu are preț exagerat. O poți lua nouă și îi poți alege configurația.

În acest videoclip ai o listă cu alte mașini la preț accesibil. https://www.youtube.com/watch?v=lMXTlP2DXa0

Spor

| Nimeni10 a răspuns (pentru TheGentleman):

Eu cred ca te razi de el sa isi cumpere de 10k smart?
Gasesti masini bune la 10 mii...