| Zainea_Mirela_1981 a întrebat:

Buna dimineata. Daca imi expira azi dosarul, pot sa ma duc azi sa maidau sala?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu mai are nici un rost sa sustii proba teoretica, fiindca nu ve putea sustine proba practica, chiar daca reusesti la proba teoretica. Dosarul trebuie sa fie in termenul de valabilitate de 1 an si la proba practica. Va trebui sa faci iarasi scoala de conducere si sa sustii ambele probe.

| Violleta2022 a răspuns:

Una este expirarea dosarului si alta este programarea de examen la sala.
Daca nu ai facut programare pana acum, poti sa faci azi, dar iti vine randul la sala peste 2-3 luni.

| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Nu. Trebuie sa refaci iar toate "hartiile" si apoi vei putea da din-nou. Nu trebuie neaparat sa faci scoala iarasi ca sa poti da. Succes