| GeorgeMihai a întrebat:

Dupa ce imi expira dosarul auto dupa ce am dat sala ce fac cu el? il arunc la gunoi s-au trebuie sa-l pastrez

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Dosarul trebuie pastrat, s-ar putea sa nu reusesti la traseu si atunci va trebui sa repeti sala.

| GeorgeMihai explică (pentru Ioandelasal):

Faza e ca eu am picat scoala de tot plus ca mi-a expirat si anul si trebuie sa fac din nou scoala si acum am ramas cu dosaru si nu stiu ce sa fac cu el.Asta ma nelamureste.

| suntserios a răspuns (pentru GeorgeMihai):

Practic il arunci daca au exirat toate actele, gen fisa medicala sau examenul psihologic

| GeorgeMihai explică (pentru suntserios):

Cazierul judiciar si adeverinta sunt expirate in rest e ok.

| Ioandelasal a răspuns (pentru GeorgeMihai):

Si de ce n-ai spus asta de la inceput?
Pastrezi ce este valabil si restul poti sa-l arunci.

| OldSoul a răspuns (pentru GeorgeMihai):

Il pastrezi, vorbesti cu instructorul tau si contra unei sume t-il va reinoi.

| Alexandr a răspuns:

Trebuie pastrat.