| AnemonaP a întrebat:

In curand imi voi lua permisul si nu stiu ce masina sa imi cumpar. Nu as vrea o masina mica,sa fie cat de cat maricica, si ceea ce ma intereseaza este sa nu aiba reparatiile sunt foarte scumpe si nici consumul prea mare. Imi puteti recomanda?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai intai axeaza-te pe luarea permisului.Gandurile la achizitionarea unei masini te pot deruta de la principalul scop pe care il ai.Luarea permisului pe merit.Nu poti fi sigura ca il iei din prima.

| EneCristian a răspuns:

Smart

| Caddy14 a răspuns:

BMW seria 3 pana in 2005
vw golf 5
vw passat
logan

| Catalin_Raducan_Fcsb_1995 a răspuns:

Iti recomand un VW Golf 5.Nu costa foarte mult, consuma putin.