| raduqu a întrebat:

Am luat de curand permisul si as vrea sa imi cumpar o masina, ceva cu consum mic care sa nu coste nici foarte mult, ce imi puteti recomanda?

10 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Masina Romanului: Logan sau VW golf sau polo (modele mai vechi). motoare mici

| HLucian a răspuns (pentru CuriousStuff):

Ce parere ai de Opel Corsa 2001, 2002, 2003?, 1.2 motorizare

| CuriousStuff a răspuns (pentru HLucian):

Parerea mea e ca daca te uiti dupa o masina ieftina, buna si cu consum mic socoteala de acasa nu se compara cu cea din targ, ajungi in piata si pana la urma o iei pe aia cu motor mai mic, care arata cel mai bine si e si ieftina... De la VW la opel corsa sau ford focus, orice e posibil. happy

| Clorox a răspuns:

Skoda fabia?

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Un Ford Fiesta.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

O Dacia Logan 1.5 dCI 90cp

| Voro a răspuns:

Zi ce buget ai, fratioare. Cat de ieftina? 1000 de euro? Oras sau drumuri lungi?
Iti recomand vw passat an 2002, 1.6 benzina sau masina romanului: golf 4, 1.4 16v pana in 2000-2500 de euro.
Daca mai maresti putin bugetu (3500e macar) poti opta spre un audi a4.

| ĂlaRău a răspuns:

O dacia noua.

| acidelic a răspuns:

Recomand sa te uiti la George Buhnici pe Youtube, face recomandari foarte bune si iti spune care sunt avantajele si dezavantajele

| Fatanumarul1 a răspuns:

Pejou 206 cc