| alexandrubt13 a întrebat:

Buna mai intreb odata deci intre un citroen cactus 120000km 8300 euro si inca unul 64000km dar la 10500 euro si un opel mokka 10300euro 94000km ambele automate numai la putere difera mokka e mai puternic si mentionez ca stau si in mediul rural si se stie cum sunt strazile mai ales in moldova ce ati cumpara sau care ati prefera din cele doua? multumesc asta ca sa ma orientez, mai am o dacie logan 1200cc si m-am cam lamurit

Răspuns Câştigător
| Adi88 a răspuns:

Opel mokka este peste Citroen cactus, deci opel

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sincer nu prea am habar de mașini, dar eu mereu aleg ce e mai scump chiar dacă e vechi, as alege mașina mai scumpa mai ales dacă e din Germania