| Marinngg a întrebat:

Bună,merită 3500 de euro pe următoarea mașină, vw passat combi 2006 2.0 fsi 150 de cai cutie automata 200.000 Km.
Mașina Este full options mai puțin volan cu comenzi și trapa.
Exteriorul Este frumos mai puțin haionul care are putina rugină.
Păreri despre ea?
Mulțumesc!

9 răspunsuri:
| Marinngg explică:

Am uitat sa menționez, Este Passat B6 înmatriculat

| Alexandrionelu a răspuns:

Eu as mai cauta. Nu te grăbi, cred ca poți găsi ceva mai bun la banii ăstea.

| acerr a răspuns:

Never!
20000km maxim 600 e, asa se vand in Germania
auto.de

| Marinngg explică (pentru acerr):

Am uitat sa menționez că e B6, mașina este înmatriculată

| acerr a răspuns (pentru Marinngg):

Este inmatriculata pe fostul propietar? oricum trebuie sa o treci pe tine si verificarea tehnica cand expira?

| Marinngg explică (pentru acerr):

E înmatriculată pe dânsul, in 2020 expiră

| acerr a răspuns (pentru Marinngg):

Pai trebuie s ao treci pe tine, la reg auto.nu poti circula asa, dar de ce nu te uiti pe o pagina nemteasca sa ai idee cae valoare are masina, e prea scumpa din 2006

| Marinngg explică (pentru acerr):

Sunt și în Germania 3200-3300 bunicele că asta, dar trebuie pus și transportul+ înmatricularea

| Daniel323 a răspuns:

E ok.
Mai face 200.000 fara mari probleme.