| mytzzu a întrebat:

Mi-am cumparat o bicicleta noua de curand(giant) si ma gandesc sa o "tunez"si vas fi foarte recunoscator daca m-ati ajuta cu idei, linkuri, si asa mai departe.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| DannielZMF a răspuns:

Baga danutz_dany95 in lista da de mess sh ti-o arat eu pe ameabig grin sa te inspiri vorbesc serios!

5 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

La bicicleta nu prea ai ce tuna...
aripile fata/spate ar putea fi modificate
culoarea cauciucului
accesori electronice (nu recomand deoarece mareste masa)
-beculete
-ceas
-etc.
bidon cu apa
porcarii din astea pe spite

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune-i motor de racheta laughing

| cristy_4404 a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/search aici ai si videoclipe poate gasesti ceva care sa te intereseze.

| Georgel_8123 a răspuns:

Bicicleta nu o poti tuna decat daca cumperi un sprei de vopsit fier, sau un sprei grafitti si iy faci niste flacari ceva sa fie mai cool!

| pufulica a răspuns:

In primul rind ti-as sugera sa inveti putina gramatica... Corect se scrie: v-as si m-ati. Cum le-ai scris tu, au cu totul alt sens: vas = oala; m-ati = intestine cu accent moldovenesc. laughing