| Maxenu a întrebat:

Salut, de curand mi-am luat o bicicleta noua, cu suspensii, schimbatoare, etc... m-am plictisit deja de ea si vreau sa o tunez putin pentru a arata mai bine. Dau fundita celui care imi da mai multe idei.

1 răspuns:
| Valon a răspuns:

Pune-i tatuaje, vopsestei spitele, pune abtibilduri pe scaun, pune luminite pe spite sa vezi ce fain se vede noaptea, sau ii pui un clacson jmecher in fine trebuie sa ai imaginatie sper sa-ti fie de folos ce ti-am zis.