| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi "tunez" bicicleta cum fack?

9 răspunsuri:
| User a răspuns:

O lasi afara cand e furtuna.

| Lavynyu a răspuns:

Incearca ceva propriu si diferitwinking

| v1sE a răspuns:

Scrieti frate romaneste.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hmm. vrei sa o tunezi?
atunci : 1 las-o afara cand ploualaughing
2 las-o sa o calce un buldozer
3 arunc-o de la ultimu etaj al unui bloc
.
de aci vezi tu ce facibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frate eu zic sa o dai cu smilgheru apoi cu vopsea neagra schimbi manerele franele pui niste XeNoaNe pe ea atentie franele sa fie rosii arata super!

| AlexCM a răspuns:

Cumperi o baterie de 12 V te duci la un peco sau magazin de masini si o s agasesti tot felul de becuri si ledure car e se pun la 12 v...

| AlexCM a răspuns:

Cumperi o baterie de 12 V te duci la un peco sau magazin de masini si o s agasesti tot felul de becuri si ledure car e se pun la 12 v ...

| ynos a răspuns:

Pune-i niste leduri, schimba rotile cu unele ``tuning``, pune-i autocolant. Daca este cu suspensii, scoate-o pe aia din spate pentru a lasa targa mai joswinking..nijte boxe si logic...o sursa...big grin.

| iulian212 a răspuns:

Iti iei niste richete cu laser si le pui la schitze vezi ca fain fac noapt