| Lorena6879 a întrebat:

Bună, mi-am cumpărat o mașină,pot sa stau cu ea in parcare pe loc, dar cu motorul pornit?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Da, doar ca vei consuma combustibil.
Vezi frana de mana, sa fie functionala si trasa.
Rau nu ii faci masinii, cel mult se depune ceva funingine prin ea, si va merge mai dubios cand o vei scoate la drum, pana cand se curata.
Iar daca intrebarea era dpdv legal, atat timp cat nu o pui in miscare si nu stationezi pe partea carosabila, este ok.

12 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

De putut poti dar de ce ai face-o? stii cate noxe dai in aer si celor din jurul tau?
Sa stii ca masina consuma si la relanti, nu mult dar consuma!
Daca imi aduc aminte in Germania nu ai voie sa stai pe loc cu masina pornitawinking

| darrio2007 a răspuns:

Cu ce te ajută asta? Risipă de combustibil.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu ai permis de conducere sau nu? Sti regulile de circulatie? Ai facut scoala de soferi?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Se vede ca nu ai facut scoala de soferi ca atunci stiai raspunsul nu intrebai aici, sau daca ai facut scoala de soferi ai facut o degeaba ca nu sti nimic esti un pericol la volan nu te urca niciodata ca faci accidente nu toti sunt apti pentru șofat.

| Lorena6879 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Am luat sala cu 24 laughing))

| darrio2007 a răspuns (pentru Lorena6879):

Ai terminat pauza de 3 luni? Parerea mea este ca nici nu ai luat permisul.
Daca aveai permis nu ai fi vrut sa stai cu ea in parcare cu motorul pornit. Ieseai la plimbare.

| gabicoo a răspuns:

Poți!

| Darius50boss a răspuns:

Normal că poți?

| Darius50boss a răspuns:

Este o întrebare fără logică

| Lorena6879 explică:

Că să vezi că nimeni nu-mi răspunde la întrebare că poate nu știți nici voi, dar preferați să vă luați de mine că nu știu atâta lucru
Pe TPU acum se judecă, nu se ajută)))))

| StratulatVictoeEugen a răspuns:

Sigur ca da. Da' sa dai muzica tare!

| TarFet007 a răspuns:

Poti, dar sa nu o faci in subsol. Nu se intampla nimic, doar ca o sa consumi combustibilul.