| Cosmin_Gradinaru_1998 a întrebat:

Salutare,am o intrebare legata de scoala de soferi. L-am picat cu 21 acum 15 zile, maine vreau sa-l dau iar, trebuie sa fac programare sau sa ma duc la vreun ghiseu sa platesc ceva? Sau ma duc normal cu dosarul direct in sala de examinare? Dau funda

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ar trebui sa te programezi. Poti merge si fara programare, te prezinti inaintea orei de incepere si speri sa existe loc intr-una dintre seriile programate.

| IonelBrutarel a răspuns (pentru Ioandelasal):

Nu se poate baros. iti trebuie programare

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Maine abia poti merge sa te reprogramezi la test, care poate fii sustinut intr-o luna, sau chiar 2, depinazand cat sunt de ocupati.