| RegeleCornet a întrebat:

Am o problema cu panoul de AC manual la un Peugeot 406 si as vrea sa il schimb. Am observat ca se gaseste destul de greu, de aceea intreb daca conteaza seria panoului. Majoritatea au seria 69360001, iar panoul meu are seria 69367002. As putea sa pun alt panou, la fel ca cel pe care il am acum, dar cu o serie diferita, cum ar fi cea de mai sus?
Va multumesc!

1 răspuns:
| 07gabriel07 a răspuns:

Da, dar depinde de functii, s-ar putea ca celalalt sa nu indeplineasca toate comenzile.