| Bogdan2111s a întrebat:

as vrea sa cumpar
Mitsubishi FTO dar problema e ca are volanul pe dreapta as putea sa schimb volanul pe partea stanga? Intreb deoarece acest model se gaseste doar pe partea dreapta.

Răspuns Câştigător
| SomeRomanianGuy a răspuns:

Daca modelul acesta de Mitsubishi se gaseste doar RHD (volan pe dreapta), nu prea ai cum sa-i muti volanul pe stanga din pricina faptului ca, pentru operatiunea aceasta iti trebuie intai kitul de conversie pentru partea stanga, kit care nu exista pentru ca automobile (daca nu sunt masini LHD, adica cu volanul pe partea stanga, de unde sa se poata lua piesele necesare?)

| Bogdan2111s explică (pentru SomeRomanianGuy):

Iti multumesc pentru raspuns pacat ca nu exista si cu volan pe stanga is super masinile

| SomeRomanianGuy a răspuns (pentru Bogdan2111s):

Oricum, nu e cine stie ce si cu volanul pe dreapta. Trebuie sa fii mai atent un pic decat de obicei si o sa "plangi" la depasiri, mai ales la TIR-uri din cauza vizibilitatii, insa daca ai motor potent, stai mai departe (o sa vezi mai bine) si cand prinzi liber, vii lansatwinking

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te obisnuiesti pe dreapta, e mai bine asa

| mgtow a răspuns:

Se poate muta pe stanga dar costa mult manopera la un service tunning

| Bogdan2111s explică (pentru mgtow):

Cam cat ar costa?

| mgtow a răspuns (pentru Bogdan2111s):

Cateva mii de euro dar incearca sa vezi cum e pe dreapta, cand vezi o parasuta buna in alta masina cobori geamul si schimbi repede numerele de telefon

| Bogdan2111s explică (pentru mgtow):

laughing am un rover 75 cu volan pe dreapta dar as vrea o masina cu volanul normal