| SoulEater44 a întrebat:

Cunosc foarte bine seria,, Fortele Raului Absolut,, si as vrea sa fac parte dintr-o echipa care apreciaza la fel de mult seria asa ca as vrea sa intreb : ar dori cineva care are un blog despre aceasta serie inca o admina in plus?

Răspuns Câştigător
| Luka杀手的女孩 a răspuns:

Buna! Si eu cunosc foarte mult aceea serie, dar inca nu am un blog deoarece nu stiam ca ma sunt si altii care o cunosc. Poate imi voi face un blog despre aceasta serie. happy

| SoulEater44 explică (pentru Luka杀手的女孩):

Super! happy Ma bucur ca mai sunt si altii care apreciaza seria! happy

| SoulEater44 explică (pentru Luka杀手的女孩):

Sau nu e neaparat un blog...eu m-am mai gandit si la o pagina de facebook. E mai simplu de administrat si de postat. big grin