| CosminALX a întrebat:

As dori sa aflu ce dimensiuni are portbagajul de la golf 5, astra j si seat leon, mai exact lungimea, latimea in partea de jos/sus, inaltimea si gura de incarcare :). Dau funda!
Multumesc anticipat!
O poza : http://s14.postimg.org/f9nmgtyox/MKV_32.jpg

5 răspunsuri:
| CosminALX explică (pentru Florian20405):

Stiam si eu de acel site, dar imi trebuie datele portbagajului exacte (pana la acel haion, sau cum se cheama). Am un subwoofer de 55L x 36h x 40l si nu stiu cat spatiu ocupa si cat spatiu ramane. Marti seara am sa plec din Italia si nu pot sa car dupa mine subwooferul si cand ajung in tara sa aflu ca l-am luat degeaba. Asa daca stiu dimensiunile portbagajului si imi mai ramane spatiu suficient il iau dupa mine. Aici unde sunt eu nu sunt golfuri (nu am vazut niciunul de 4 luni de cand sunt aici).

| Florian20405 a răspuns (pentru CosminALX):

Am inteles, deci tu ai masina in Italia, ca daca o aveai la tine masurai tu happy

| CosminALX explică (pentru Florian20405):

Sa ma fac mai inteles am sa-ti explic ca la clasa I. Am sa plec DIN Italia in Romania marti seara (nu invers). Am peugeot nu golf. Vreau sa stiu marimea portbagajului, deoarece vreau sa schimb peugeotul si am un subwoofer (mediu spre mare) si nu stiu daca mai raman cu mai mult de jumate din portbagaj. Si sa nu ma car cu el dupa mine (sa-mi ocupe jumate din portbagaj) vreau sa stiu datele. Intelegi?

| Florian20405 a răspuns (pentru CosminALX):

Am inteles, eu credeam invers laughing
happy