| LarisaRoxxana a întrebat:

VW Golf V sau Seat Leon?
Ce e de preferat?
Ms.

9 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Eu prefer Seat Leon, nu il intalnesti la fiecare colt de strada si chiar imi place cum arata. Dar pana la urma e chestie de gusturi.

| LarisaRoxxana explică (pentru regis):

Crede-ma ca aicea in oradea is mai dese decat golfurilelaughing)

| regis a răspuns (pentru LarisaRoxxana):

Exagerezi... happy
Am verificat situatia masinilor noi in judetul Bihor si datele stau cam asa: In 2009 s-au vandut 150 Golfuri si doar 18 Seat Leon, iar in 2010 156 Golfuri fata de 26 Seat Leon. Anul acesta (pana la 31 octombrie) s-au inmatriculat la DRPCIV Bihor 105 unitati VW Golf noi si 23 unitati Seat Leon noi. Nu am date concrete, dar sunt convins ca trendul se mentine si in privinta masinilor rulate.

| MyFavoriteAvatar a răspuns:

Nu se compara Vw cu un Seatwinking

| jstme a răspuns:

Acelasi sasiu, motoare asemanatoare, design diferit.deci? care iti place mai mult? Eu unul desii sunt fan golf as alege leon-ul!

| kapelini a răspuns:

Cam ce ai vrea de la masina? Amandoua au plusuri si minusuri.

| CimigoB a răspuns:

Depinde...esti fata? ce varsta ai? ca sa iti pot recomanda ceva ce ti-ar putea placea happy

| LarisaRoxxana explică (pentru CimigoB):

Mai am putin si fac 19. Am un bmw seria 5 din 2010 dar e prea mare vreau ceva mai mic. Astea doua suntt perfecte dar nu ma decidlaughing ce zici?

| CimigoB a răspuns (pentru LarisaRoxxana):

Daca vrei sa fi mai ceva ca gogaie si te tine bugetul iti recomand un vw scirocco