| Markus1998astro a întrebat:

Buna seara as vrea un sfat! Vreau sa imi cumpăr o masina Volkswagan polo din 2002 motor 1.9 TDI euro 3.
Pretul este de 1700 de euro. Ce păreri aveti este un pret bun sau e cam scumpă? Mentionez ca masina nu este înmatriculată! Maisina arata bine estetic cat si mecanic! Ce pareri aveti cel mai bun raspuns primeste funda! Multumesc.

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Pentru o tehnologie de acum 20 de ani, si o masina fara nimic rafinat in ea, e paguba de toti banii.
Unde mai pui ca rezervarile la inmatriculari ajung indata prin decembrie... 2018.
Schimbi pragurile, hayonul si aripile pe fata, de doua ori pana atunci.

1 răspuns:
| xerxes1 a răspuns:

Depinde de masina.
Aceeasi masina poate costa 500Euro sau 3000.
Unele arata ca noi si au putini km.Si o sa mai mearga ani buni.