| George18011993 a întrebat:

Buna seara, imi poate spune cineva de ce cand pornesc masina dimineata sau dupa ce nu a fost pornit de cateva ore da se se opresca motorul? Care ar fi cauza?

4 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Socul...depinde de turism.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Masina de spalat?
Ok, face asa pentru a evacua eventuala apa ramasa pe furtun.
Funda?
PS: si masinile de spalat mai difera, dar toate au furtun de evacuare apa murdara. Sper ca nu te refereai la autoturisme, ca ar fi trebuit sa specifici modelul, anul si motorizarea.

| NLS a răspuns:

Posibil bateria sau filtrele de ulei/combustibil/aer sunt imbacsite si ar trebui inlocuite.

| tanlady31 a răspuns:

Probabil de la debimetru sau baterie